Emocjonujące zwycięstwo koszykarzy [foto]

W sobotę w naszej hali nie brakowało emocji koszykarskich. O to jako pierwsi w tym dniu zadbali zawodnicy Chrobrego XXI Kłodzko.

Występujący na parkietach trzeciej ligi zespół Czesława Radwańskiego ograł drużynę Gimbasketu Wrocław. Po pierwszej połowie kłodzczanie wygrywali 52:36.

Jednak w drugich 20. minutach podopieczni byłego Reprezentanta Polski, Roberta Kościuka, nie poddali się i gospodarze do ostatnich sekund musieli drzeć o zwycięstwo.

Ostatecznie udało się odnieść ósme zwycięstwo w rozgrywkach, zwyciężając z Gimabsketem 80:78 (19:15, 33:21, 11:18, 17:24).

W następnej serii gier Chrobry powalczy o punkty w Legnicy. A do hali naszego ośrodka zawita ponownie 10 grudnia (17:00), kiedy zmierzy się z Polonią Świdnica.