Trybuny z zadaszeniem

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłodzku sukcesywnie ulepsza swoją bazę sportową. Boisko treningowe ma już oświetlenie, a obecnie przy płycie głównej trwa przebudowa trybun. A to nie koniec zmian.

Stare miejsca siedzące od strony szatni zostały już całkowicie rozebrane. - W ich miejsce powstaną zupełnie nowe, lepszej jakości trybuny, które będą miały zadaszenie - informuje burmistrz miasta, Michał Piszko. 
 
Dodatkowo zgodnie z wymogami licencyjnymi, trybuny zostaną dostosowane tak, aby wyjście z szatni dla zawodników było bezpośrednio na płytę boiska. Na nowych miejscach będzie można zasiąść już wiosną przyszłego roku. Następnie to samo spotka trybuny po drugiej części boiska. 

A to nie koniec zmian. - Przy płycie boiska pojawi się tablica pokazująca czas i wynik meczu. Kolejnym etapem będzie całkowita modernizacja szatni piłkarskich oraz szatni pomieszczeń przy kortach na które mamy już projekty i teraz oczekujemy na pozwolenie na budowę - dodaje burmistrz Kłodzka. Poprawi się także jakość oświetlenia na stadionie. Obecnie trwają prace związane z wymiana lamp oraz naświetlaczy na ledy.
 
Jak zaznacza kłodzki Ośrodek Sportu o Rekreacji, 80% prac wykonywanych jest systemem gospodarczym, wiec czasem termin ich realizacji może ulec wydłużeniu. 
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com