Słońce, piasek, muzyka, kibice i przede wszystkim wysoki poziom sportowy turnieju. To wszystko można było zobaczyć w niedzielę 13.09. na boiskach OSiR-u w Kłodzku

Turniej siatkówki plążowej Sudety Open, który był rozgrywany pod patronatem Dyrektora OSiR-U w Kłodzku zgromadził 48 uczestników. Na naszych boiskach gościliśmy zawodników z Kudowy Zdrój, Świdnicy, Bystrzycy Kłodzkiej, Bielawy, Lubina, Wrocławia i Kłodzka. Wśród startujących były pary, które uczestniczą w zawodach rangi Mistrzostw Polski. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie kategorie. W pierwszej rywalizowały pary zgłoszone do kategorii open, natomiast w drugiej grali zawodnicy w grupie "40+". Pary żeńskie dołączyły do drugiej grupy.

Słońce, muzyka, a przede wszystkim wysoki poziom sportowy, który prezentowali zawodnicy docenili licznie przybyli kibice, którzy entuzjastycznie reagowali na efektowne zagrania wszystkich zawodników. Wspaniałą oprawę zawodów, organizację i atmosferę docenili uczestnicy zawodów, którzy już teraz zapowiedzieli, że chętnie wrócą do nas w przyszłym roku. Kto nie był....niech żałuje.

Wyniki zawodów:

KATEGORIA OPEN

1. Maciej Westfal, Mateusz Adamiak (Wrocław)

2. Paweł Frydrychowski, Paweł Bury (Kudowa Zdrój)

3. Kacper Bołda, Piotr Brzostowicz (Wrocław)

KATEGORIA "40+"

1. Albert Łopata, Bartosz Jadzyn (Nysa)

2. Piotr Dłuski, Tadeusz Pajdzik (Kłodzko)

3. Damian Kliś, Dariusz Hreciński (Nysa)

NAJLEPSZA PARA ŻEŃSKA

Anna Majda, Marta Majka (Kłodzko)

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU

Mateusz Adamiak (Wrocław)

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com