Seniorski bal

Tym razem w naszej hali bawili się kłodzcy seniorzy. 
 
To dla nich odbyła się taneczna impreza. Ponad 250 seniorów z dziewięciu organizacji bawiło się podczas balu. 
 
To wspaniałe, że jesień życia spędzają czynnie, integrując się i dzieląc radością z innymi mieszkańcami, organizując i biorąc udział w licznych wydarzeniach. W Kłodzku mamy najlepszych i najmłodszych duchem Seniorów pod słońce - podsumował burmistrz Kłodzka, Michał Piszko. 

 

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com