Seniorski bal
Tym razem w naszej hali bawili się kłodzcy seniorzy.
To dla nich odbyła się taneczna impreza. Ponad 250 seniorów z dziewięciu organizacji bawiło się podczas balu.
- To wspaniałe, że jesień życia spędzają czynnie, integrując się i dzieląc radością z innymi mieszkańcami, organizując i biorąc udział w licznych wydarzeniach. W Kłodzku mamy najlepszych i najmłodszych duchem Seniorów pod słońce - podsumował burmistrz Kłodzka, Michał Piszko.





