Hala sportowa po remoncie!

Remont wentylacji (od dawna nie nadawała się do użytku), antresoli, holu wraz z wymianą instalacji elektrycznej, malowanie, kompleksowa modernizacja wszystkich szatni i łazienek, odnowienie korytarzy, przystosowanie i remont sali konferencyjnej – to prace, które w ostatnim czasie zostały przeprowadzone w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłodzku. Koszt inwestycji to około 300 tys. zł.

– Remont szatni i łazienek z pewnością docenią osoby korzystające z hali – mówi burmistrz Kłodzka Michał Piszko. – Zresztą cały obiekt, można to śmiało stwierdzić, przystaje obecnych czasów. To nie jedyne pozytywne zmiany w Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Wcześniej zadbano o część biurową i hotelową ośrodka. Zamontowano nowe, zautomatyzowane bramy, częściowo naprawiono ogrodzenie, na terenie ośrodka pojawił się też wysokiej jakości monitoring. Zmodernizowano również kotłownię. Zadbano też o warsztaty, dzięki którym większą część prac można wykonać we własnym zakresie. Przeprowadzono renowację boisk trawiastych – łącznie 25 tysięcy metrów kwadratowych

– Jest już gotowy projekt modernizacji płyty głównego boiska sztucznego – dodaje Bogdan Bachmatiuk, koordynator ds. technicznych i sportowych ZAMG. – Jedno po drugim realizujemy przyjęte założenia. W najbliższym czasie chcemy zwiększyć naszą bazę noclegową, chcemy stworzyć jeszcze ciekawszą ofertę skierowaną bezpośrednio do drużyn, które w ramach obozów treningowych mogłyby korzystać z naszej bazy.

Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kłodzku zarządza Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o.Spółka kieruje także Krytą Pływalnią, Twierdzą Kłodzko i jest operatorem Podziemnej Trasy Turystycznej. Pozwala to na przygotowanie ciekawej oferty dla sportowców. Mają oni dostęp zarówno do obiektów sportowych, jak i atrakcji turystycznych.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com