Doral wraca do gry
Po dłuższej nieobecności w naszej hali ponownie zobaczymy koszykarzy Dorala Nysy Kłodzko.
W ramach drugoligowych rozgrywek Doralowcy zmierzą się z drugim zespołem WKK. Rywale z 25. spotkań wygrali dziesięć meczów, z czego na wyjeździe triumfowali pięciokrotnie.
W pierwszym meczu WKK i Nysy lepsi byli kłodzczanie. W rewanżu liczymy na powtórkę. Mecz rozegrany zostanie w środę (27.02.) o godz 20:00 w hali OSiR.
